Tuvalet Tamiri Nedir? Alafranga ve Alturka Tuvalet Tamiri

Tuvalet Tamiri Nedir? Alafranga ve Alturka Tuvalet Tamiri

Tuvalet Kurulum ve Onarım Hizmetleri

Düzgün çalışmayan bir tuvaletiniz var mı? Bir tuvalette yanlış olabilecek birçok şey var ve bazıları diğerlerinden daha ciddi olabiliyor. Tıkanıklıklar bir piston ile çıkarılabilir, sifonlar çok makul bir şekilde değiştirilebilir, ancak profesyonel yardıma ihtiyaç duyabilecek sorunlar vardır.

Sürekli tıkanma: Tuvalet tıkanıklıkları olur, ancak sık sık olmamalıdır. Daha eski bir tuvalete sahipseniz… özellikle de yetersiz sifonlu bir modelse, yeni bir tuvalet takmayı düşünün. Yeni tuvaletler, hatta düşük sifon, çok daha verimlidir ve su faturanızda tasarruf etmenizi sağlayabilir!

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Çatlaklar: Klozet diğer adıyla alafranga tuvaletlerin altındaki zeminde su birikintisi bulursanız, porselende çatlaklar olabilir. Bu genellikle tuvaletin performansını etkilemez, ancak su israfına ek olarak, zemine zarar verebilir ve / veya küflenmeye neden olabilir. Aşağıdaki resimde gördüğünüz kırık ve çatlaklar için yapılması gereken klozeti yenisi ile değiştirmektir.

Tuvalet Tamiri Çatlamış Klozet

Yıkama sorunları: Rezervuar su seviyesi yıkamadan yıkamaya değişiyor mu? Su tankının yeniden doldurulması uzun sürüyor mu? Su faturanızda bir artış fark ediyor musunuz? Bir sıhhi tesisatçı ustasının bakması gerekir. Belki sadece yeni bir pistona ihtiyacınız olabilir (iç takım)… veya tuvaletlerinizi değiştirmeniz gerekebilir.

Sallanma: Klozet tuvaletler zamanla zemin ile bağlantısı koparak sallanmaya başlayabilir bu asla iyi bir işaret değildir. Klozet zemin bağlantı cıvataları gevşemişse cıvataları sıkabilirsiniz. Tuvaletin altında döşeme sorunları varsa, daha ciddi bir sorunu önlemek için hızlı bir şekilde ele almanız gerekir.

Çizik yüzey: Zamanla tuvaletler temizlik veya tıkanıklıktan dolayı çiziklerin oluşmasına neden olabilir. Çiziklerin temizlenmesi zor olabilir. Bu, tuvaletin performansını etkilemez, ancak kozmetik bir endişe olabilir. Klozet modellerin yenisi ile değiştirilmesi, alaturka tuvalet taşları gibi kırmadan değiştirilmesi mümkün olabilir.

Kireçlenmeler: Sert su bulunan bir bölgede yaşıyorsanız, ya da şebeke suyunuzdaki klor, zaman içinde tuvaletin giriş deliklerinde ve sifon tüplerinde toplanabilir. Yeterli birikimle, tuvalet verimsiz hale gelebilir ve mineral birikiminin parçalanmasını gerektirebilir. Eğer bu birikim yeterince kötüyse, tuvaletin değiştirilmesi gerekebilir.

Kalite Tesisat İstanbul Anadolu Yakasında! Tuvaletlerinizle ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız BİZE ULAŞIN!

Hizmetlerimizden bazıları aşağıdakileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

Tıkalı tuvalet onarımı

Tuvalet montajı

Sızdıran tuvalet tamiri

Tuvalet sifonu, rezervuar tamiri ve değişimi

Tuvalet contasının değiştirilmesi

Tuvalet tıkanıklık açma

Günün her saati müsait, yanınızda olduğumuzu bilerek rahatlayabilirsiniz. Haftanın hangi günü olursa olsun, bize en çok ihtiyaç duyduğunuzda kapınızda olacağız. Tuvalet onarım ve kurulum hizmetlerimiz hızlıdır, böylece hayatınıza geri dönebilirsiniz.

Eski Tuvaletleri yenisi ile değiştirmek mi istiyorsunuz?

Bu bazen çok iyi bir tercihtir. Hem psikolojik hem de ekonomik olarak olumlu katkısı yanında daha hijyenik olacağından dolayı sağlık açısından da çok iyi tercihtir.